top of page
Szukaj

Neuroom u Godmother.Taki mnie zaszczyt kopnął, że miałam okazję przygotować nie tylko projekt dla cudownych dzieci, ale też opracować kolosalny, naprawdę olbrzymi wpis o tym, co powinno znaleźć się w pokoju dziecka. To nie jest byle jaki pokój, bo mając tak pomysłową i kreatywną mamę musi się w nim pojawić wiele elementów :)!


Angelika M. Talaga, która tworzy Godmother jest moją wielką inspiracją, a dzieląc się wiedzą z nami - rodzicami, daje możliwość by w sposób bardziej świadomy wspierać rozwój dziecka.


Kliknij w grafikę, aby przenieść się do artykułu:Opracowana aranżacja jest pokojem dziennym - bez przechowywania ubrań i strefy snu. Do tego służy dzieciom inne pomieszczenie. Któż by nie chciał mieć dodatkowej przestrzeni, która służy typowo do zabawy? Ale to nie oznacza, że wszystko jest takie proste. Pokój jest trudny, bo każda ze ścian ma jakiś problematyczny element: kominek, drzwi, kolejne drzwi, które stanowią przeszkloną ścianę i charakterystyczny układ okien. Mieszkanie jest wynajmowane, więc nie było możliwości wprowadzenia dużych, wymagających zmian. Ale za to poznasz wiele naprawdę ciekawych patentów, które nie wymagają dużych nakładów finansowych.

W aranżacji, którą przygotowałam dla Zoe i Hugo bazowałam głównie na meblach i elementach już zastanych. Także da się poprawić i uporządkować przestrzeń w zastanym wnętrzu! O szczegółach dowiesz się z tego wpisu.
Comments


bottom of page