Co ja tu robię?
Projektuję, rozmyślam, udoskonalam, organizuję - przestrzeń i siebie, by wykorzystać moje pomysły w projektach, które tworzę dla małych mieszkańców.
Czym jest Neuroom?
Łączy klasyczną aranżację wnętrz z pasją do neuroedukacji i neuroarchitektury. Przestrzenie, które przygotowuję, współgrają nie tylko pod kątem funkcjonalnym i wizualnym, ale stają się również miejscem przyjaznym dla dynamicznie rozwijającego się mózgu dziecka.
Otoczenie ma znaczenie!
Kim jestem?
Przede wszystkim mamą, bo od tego doświadczenia zaczął się pomysł na Neuroom. Macierzyństwo wywraca świat do góry nogami - wciąż próbuję nadgonić mojego syna i jego szalone tempo rozwoju.
Później architektką. Ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Architektury Służby Zdrowia.
Jestem także pasjonatką neuroedukacji. W lutym 2020 roku uczestniczyłam w Kursie Neurodydaktyki Prof. Marka Kaczmarzyka, podczas którego zajmowaliśmy się obszarem dydaktyki ewolucyjnej, neurodydaktyki i memetyki szkolnej.
Nieustannie szkolę się i wyszukuję informacji, które sprawiają,
że mam szerszy punkt widzenia, dzięki czemu moja biblioteczka dynamicznie powiększa się o pozycje dotyczące rodzicielstwa, edukacji, rozwoju dzieci.