top of page
Szukaj

Neuroom gra dla WOŚP.Po raz czwarty architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod skrzydłami platformy Architecture Snob. Hasłem przewodnim tegorocznej zbiórki jest „Przejrzyj na oczy”. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie skupiać się na wsparciu szeroko pojętej okulistyki dziecięcej. Zebrane pieniądze wesprą 25 oddziałów i pododdziałów szpitalnych oraz poradnie, które potrzebują nowoczesnego sprzętu, by ratować wzrok najmłodszych.


W architektonicznych aukcjach pojawiły się wyjątkowe propozycje, takie jak weekend w zrewitalizowanym domu własnym „Igloo”, prof. Witolda Lipińskiego i spotkanie z wybitnym wrocławskim architektem Zbigniewem Maćkowem, założycielem biura Maćków Pracownia Projektowa. Licytację wielkoformatowego zdjęcia domu Arki Roberta Koniecznego z pracowni KWK Promes Roberta Koniecznego. Usługę projektu domu jednorodzinnego do 150m2, do pozwolenia na budowę od Pracowni nad Wartą. Projekt funkcjonalny dowolnego pomieszczenia mieszkalnego od DEER DESIGN Pracownia Architektury Wnętrz. Ekspertyzę wibroakustyczną mieszkania od ADAM Sp. z o. o. - Noise & Vibration Control. Konsultacje projektowe z architektami z biura Mili Młodzi ludzie, szkolenia od Architect Support i PLN Design Group, a także unikatowe produkty m.in. krzesło z nowej kolekcji RING marki VANK czy fotel i podnóżek DRUM z kolekcji kultowej, awangardowej włoskiej marki Cappellini od MARRO. Do akcji dołączyła pracownia SUPERGUT STUDIO, która przeznaczyła na licytację instalację artystyczną "COŚ WISI W POWIETRZU".

W tym roku oprócz licytacji wraz z fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, postanowiliśmy wyremontować jedno z pomieszczeń Oddziału Okulistyki Dziecięcej w Łodzi. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia XYstudio z Warszawy.


Aukcja Neuroom + BenchK:

Pojawiłam się także ja - Katarzyna Nojman z Neuroom, gdzie w aukcji razem z polskim producentem drabinek sportowych BenchK zaoferowałam kompleksowy projekt pokoju dziecka uzupełniony o drabinkę gimnastyczną, którą wygrana osoba otrzyma w pakiecie.


Aukcja dostępna jest na ALLEGRO - LICYTUJ TUInną aukcją, nie związaną z Architecture Snob, ale nawiązującą do tematyki pokojów dziecięcych jest licytacja u Tatawyplata:

W aukcji taty Leszka można wygrać wyplatanie zabezpieczenia łóżka na terenie całej Polski o powierzchni nie przekraczającej 3 m2 (np. przestrzeń na antresoli 1,5 x 2 m, lub zbliżona).


Inspiracje:

Wszystkie zdjęcia autorstwa Facebook Tatawyplata + Instagram


Aukcja Allegro - LICYTUJ TU


Gramy do końca świata i o jeden
dzień dłużej!

Comments


bottom of page