top of page
Szukaj

Kurs Neurodydaktyki.

Neurodydaktyka doktora Kaczmarzyka.Jakże ciekawie było znaleźć się w tak inspirującym gronie i móc poznać sposób myślenia na temat szkolnictwa "od wewnątrz". Zawsze zastanawiałam się, czym kierują się nauczyciele w swojej pracy i jak się okazało, jest to zdecydowanie bardziej złożone niż przysłowiowe 2+2.


Niezapomniane były to chwile, a ogromu wiedzy przekazanego przez już Profesora Kaczmarzyka: Neurodydaktyka doktora Kaczmarzyka, nie zawaham się wykorzystywać w moich projektach.


"Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękuję za trzy wspaniałe dni spędzone w Gdańsku. Mam nadzieję, że nasze dyskusje i pomysły będą kolejną kroplą, która drąży kamień 🙂 Granicą naszych możliwości są często jedynie granice tego na co jesteśmy gotowi a nasze spotkanie pokazało wyraźnie na jak wiele jesteśmy gotowi 🙂 Pozdrawiam serdecznie i życzę siły, sprawnych mechanizmów lustrzanych, i tak niskich poziomów stresu jak to tylko możliwe. Mam też nadzieję, że założona przez nas grupa da wiele możliwości i wzajemnych inspiracji".

Zdjęcia i cytat pochodzą z posta Prof. Marka Kaczmarzyka na profilu Facebook.Podziel się ❤️

Comentarios


bottom of page