top of page
Szukaj

Cześć! Tu Kasia.Jestem architektką i projektuję pokoje dla dzieci w różnym wieku. Jeśli drażni Cię ciągły bałagan w pokoju, nadmiar przedmiotów i częste szukanie ulubionej zabawki tuż przed porannym wyjściem z domu, to miejsce dla Ciebie!

Dzieciństwo jest tylko etapem przejściowym w drodze do dorosłości i łatwo sprawić, by otoczenie stało się tymczasowe i prowizoryczne. Etap ten jest jednak kluczowy w kształtowaniu naszego dziecka.

Co możemy zrobić by wspierać je w tym czasie? Zadbać o nie, zapewnić bezpieczeństwo, ale też zatroszczyć się o przestrzeń, w której na co dzień przebywa, ponieważ...

Otoczenie ma znaczenie!

Dobrze zaprojektowany pokój to nie tylko ładne meble, podział przestrzeni i ulubiony kolor ścian. To także uwzględnienie aktualnych i przyszłych potrzeb małego mieszkańca. Traktuję projekty holistycznie i łączę ze sobą wiedzę architektoniczną z moimi zainteresowaniami: rozwojem dziecka i neuroedukacją.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą projektową i wpisami tematycznymi na moim blogu. Miło mi Cię tu gościć. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!Podziel się ❤️

Comments


bottom of page