top of page

Podniebny raj

Pokój na każdą pogodę, a zwłaszcza niepogodę :)

Piętrowe łóżko tworzy dwa odrębne światy – górne piętro jest oazą spokoju, odcięcia, relaksu. Dolne – bazą, miejscem do zabawy i kącikiem czytelniczym. Takie rozwiązanie zwiększa możliwość wykorzystywania ograniczonej przestrzeni w pokoju dziecka :) Sprawi wiele frajdy, zwłaszcza, że każdy krok, który prowadzi do łóżka ma w sobie szufladę – schowek pełen skarbów.

 

Nie wszystko tu widać – pod łóżkiem ukryty jest regał z książkami, które z czasem zmieniają miejsce i wskakują do biblioteczki. Bardzo lubię w nowo projektowanych pokojach używać meble lub półki, które eksponują okładkę książki. Stają się ruchomą wystawą, która zmienia się wraz z zainteresowaniami dziecka, czy też porami roku. Od najmłodszych lat dziecko może wygodnie z nich korzystać, co zachęca do samodzielności i przypomina o czytaniu.

Zdjęcia, grafiki, plakaty, ilustracje ubierają wnętrze. Dzięki nim staje się domowe i spersonalizowane. Ramki z kolorową zawartością pokazują, kto w nim mieszka. Mogą informować o tym, co lubi robić, jakie ma pasje, marzenia. Sprawią też wiele frajdy najmłodszym lokatorom, o ile są zawieszone na odpowiednio niskiej wysokości :)

Jaki metraż?

10,3 m2

Kiedy?

Grudzień 2020

bottom of page