top of page

Pokój pełen

atrakcji

To na prawdę wyjątkowy pokój. Czasami trzeba, a nawet warto podzielić się pokojem z młodszym rodzeństwem. Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu skrywa on więcej atrakcji!

Jacek i Ula są zgranym i aktywnym duetem, eksplorującym każdy zakątek swojego otoczenia. W pokoju nie mogło zabraknąć elementów, które mogliby wykorzystać do swoich aktywności.

 

Drabinka z akcesoriami, ograniczona ilość przedmiotów, wolna podłoga, czy też połączenie półki na książki ze zjeżdżalnią? Dlaczego nie! To będzie prawdziwa frajda. Ale to nie wszystko! Moduły kubików od strony łóżka są skrytką – domkiem. To miejsce do przechowywania skarbów, bawienia się zwierzątkami, czy kreowania swojego świata. Domek dla lalek może również mieć taką formę, a tylko od wyobraźni dziecka zależy, jak go wykorzysta. Prostota i minimalizm pewnych elementów pozwalają dziecku wpadać na fantastyczne pomysły :)

Każde z nich zyskało swoje prywatne przestrzenie. Ula może schować się do łóżka, w którym znajdują się półki-domki wyłącznie na jej skarby. Jacek jako podręczną półkę, ma do dyspozycji "dach" zabudowy przy oknie.

Baza jest kolejnym miejscem do schowania się i nicnierobienia. Duże okno doświetla wnętrze łącząc je z naturą, a sielski widok wprasza się do pokoju i staje się ruchomym obrazem zmieniającym się wraz z porami roku. Aby wnętrze scaliło się z otoczeniem, zieleń pojawiła się także na powietrzni sufitu. 

Budząc się rano, przeciągasz się na plecach i co widzisz? Sufit, lampę, może wiszącą roślinę, ale nie jest to zbyt wyjątkowy widok. A gdyby tak otworzyć oczy i spojrzeć w niebo? Spanie na parterze piętrowego łóżka wcale nie musi oznaczać, że jest mniej atrakcyjne, a lokatorka jest na bardziej straconej pozycji niż lokator z piętra. Młodsza siostra zyskała niebo nad głową, które otula ją błękitem. Realistyczna tapeta zwiększa też perspektywę, a błękit działa kojąco i relaksująco.

Jaki metraż?

15 m2

Kiedy?

Czerwiec 2020

bottom of page