top of page

Pokój Julki

Julia, młodsza siostra Filipa, nie mogła pozostać poszkodowana i miałam okazję przygotować projekt również dla niej. To moje pierwsze wyzwanie dla wesołej, żywej, ciekawej świata dziewczynki, która bacznie obserwuje swojego starszego brata, towarzysząc mu w zabawach.

 

Julia w swoim pokoju będzie mogła korzystać z bazy - domku, która będzie idealnym miejscem do przeglądania książek, czy też nicnierobienia. Regulowany stolik i krzesełko, będzie rósł wraz z nią i posłuży przez długi czas przy okazji tworzenia wielu prac plastycznych. Dużą możliwość aranżacji daje także tablica PEG ze sklejki. Dzięki wielu otworom półki można regulować i komponować w dowolny sposób. Niskie regały dają swobodę w korzystaniu z przedmiotów. Lustro i kosz pełen akcesoriów daje świetną możliwość do kreowania różnych postaci i przebierania się za nie.

Julia może korzystać z drabinek w pokoju swojego brata, dlatego w jej pokoju pojawiło się coś zupełnie innego - hamak! Łatwo go zamontować i zdemontować. Pozwoli bujać się, relaksować, a także usypiać całe zoo lub lalki :) 

Piękne łóżko Minko z pościelą Foonka dopełnia całości, a wezgłowie jest akcentem dla tapety ombre w odcieniach błękitu i beżu. 

Jaki metraż?

10,4 m2

Kiedy?

Maj 2020

bottom of page